JUV_0254

Європейські спортивні танці

Це гурт різних парних танців, деякі з яких мають народні витоки. Виконувалися на балах, що проводились у приміщеннях, застелених паркетом.

Латиноамериканські спортивні танці

Живі, рухливі та красиві танці, де є енергія, пристрасть, вогонь, легкість.

JUV_1482

Леді формейшн

Бальні танці для дівчаток від 6 років. Повноцінна програма латиноамериканських танців, яка дозволяє розкрити свій потенціал у повному обсязі у колективному виступі

Бразильський зук

Це чудовий стиль танцювальної ритмічної музики, що склався в першій половині 1980-х років на французьких островах, а також два окремі стилі соціальних танців – Карибський і Бразильський зук, що розвинулися на його базі.

IMG-495cdabf0919ee42
JUV_1520

Бачата

Це музичний стиль і танець Домініканської Республіки, який також набув широкого поширення в латиноамериканських країнах Карибського моря, а також у тих з латиноамериканських громад США, де переважають вихідці з цих країн.

Сальса

Це танець п’яти почуттів: магія її стара, як світ, і мудра як життя. І, коли віддаєшся своїм відчуттям, ця магія поселяється в серці, приносячи з собою таке невигадливе, але часом важко досяжне, щастя щоденної радості, натхнення і чуттєвої свободи!

JUV_7203
81580223_130180771783188_3413505471305220096_o

Аргентинське танго

ТАНГО (ісп. tango) – аргентинський народний танець, парний танець вільної композиції, що відрізняється енергійним та чітким ритмом.

HOUSE DANCE

House (Хаус) – вибуховий мікс із рухів різних стилів, скаженої енергії та експресії. Зараз House Dance або просто House знаходиться на піку популярності у США та Європі.

House_dance
Jazz-Funk_1

JAZZ-FUNK

Один із найзапальніших та емоційно яскравих танців є Jazz-funk. Цей танець поєднує в собі елементи хіп-хопу та джазової техніки, вакінгу та багатьох інших напрямків.

Disco Slow

Є змішуванням наступних танцювальних стилів:

Контемпорарі;

Ліричний Джаз;

Модерн;

Класичний танець.

photo_2021-03-11_23-
hip-hop

HIP-HOP

Слово «hip» використовувалося в афроамериканському англійському діалекті (AAVE) ще 1898 року і означало рухливі частини людського тіла. А слово “hop” – це власне рух (стрибок) у разі “hip hop!”. Однак “hip” також означає “поумнення” або “підйом у чомусь”, а “hop” це рух. Таким чином, все разом це означає розумовий рух.

Call Now Button