House_dance

HOUSE DANCE

House (Хаус) – вибуховий мікс із рухів різних стилів, скаженої енергії та експресії. Зараз House Dance або просто House знаходиться на піку популярності у США та Європі. А кількість груп, що відкриваються, в студіях і майстеркласів закордонних хаус-танцюристів у Києві, Дніпрі та інших великих містах говорить про великий інтерес до цього стилю і в Україні.

Історія House Dance.

Хаус з’явився у 70-х роках у Чикаго. Навіть сама назва цього стилю походить від чиказького клубу, відомого як the WareHouse (від англ. “Склад”). WareHouse був одним із перших місць, де ді-джеї стали грати перші хаус-треки. Але визнання House як напрямок музики та танцю отримав лише в середині 80-х. До цього часу багато діджеїв і танцюристів з Чикаго переїхали до Нью-Йорка, Лондона та інших міст, які славилися сферою розваг. Порівняно з Чикаго, у Нью-Йорку було набагато більше можливостей просувати нові стилі.
Хаус швидко захопив танцпідлоги всіх головних вечірок цього міста і став стрімко розвиватись. Так Нью-Йорк став другою батьківщиною цього напряму. 2004 сильно перетворив House – музику, а разом з нею і танець. Якщо треки 70-80-х років складалися лише з акцентних циклів барабанів та бас-бочки, то нова музика містила вже складніші синкоповані ритми та останні тенденції електронного звуку. Крім того, в хаус-треки стали вливатись джазові мелодії, і все частіше чулися ритми африканських барабанів. Змінився і сам танець: він став важчим і вимагав відмінної координації, щоб танцюристи могли одночасно використовувати всі частини тіла для «обігравання» різних ритмів.

Запис та докладна інформація за тел. +38 (067) 631 52 48

Call Now Button