Jazz-Funk_1

JAZZ-FUNK

Один із найзапальніших та емоційно яскравих танців є Jazz-funk. Цей танець поєднує в собі елементи хіп-хопу та джазової техніки, вакінгу та багатьох інших напрямків. Jazz-funk – це чудова «вичавка» з найкращих рухів різних стилів. Гарні лінії, пластичні та різкі, іноді просто божевільні рухи, допоможуть висловити ваші почуття та розкрити ваші потаємні сторони. Потрапивши один раз в атмосферу Jazz-Funk, ви не захочете повертатися в реальність.

Однак, цей танець вимагає не лише гарної танцювальної, а й фізичної підготовки. Адже для того, щоб запалювати кілька годин на танцполі, виконуючи при цьому ритмічні та чіткі рухи, потрібен не один день та місяць тренувань. Але й цього мало, адже справжній Jazz-funk – це не просто набір певних рухів, це емоції, запал та блиск очей самого танцюриста. Jazz-funk – це історія молодих людей, які пізнають світ навколо себе, це спосіб самовираження, що дозволяє не обмежувати себе певними громадськими рамками.

Незважаючи на те, що джаз-фанк зібрав під своїм крилом техніки різних сучасних танцювальних напрямків, цей стиль має своє обличчя – відкрита постановка корпусу. І рухи ізоляції, і хвилі виконуються у класичній постановці, а не сутулою спиною, як у стилі брейк-данс. Ця особливість виділяє Jazz-funk на тлі інших стилів і одночасно робить його виконання складнішим.

Вчитися танцювати Jazz-funk – це можливість завжди бути у формі та відмінному настрої. Такий танець здатний будь-кому додати впевненість у собі, переконання у своїй власній неповторності та морі задоволення. Ви відпочинете від реальності, щоб повернутися до неї наповненими енергіями та бажанням стати кращими.

Запис та докладна інформація за тел. +38 (067) 631 52 48

Call Now Button