Розумний фітнес – новий напрямок занять в ТК “Гармонія”

Компоненти розумного фітнесу практикується в класі:

Mind Body – це спокійний і дуже приємний набір фізичних і дихальних вправ з різних прийомів (пілатес, розтяжка, спільна гімнастика і т.д.), спрямованих на досягнення балансу тіла і духу.

Розтяжка – це система вправ, основне призначення якої – розтягнути зв’язки і м’язи, а також підвищити гнучкість організму. Заняття розтяжкою мають жироспалюючий ефект, допомагають вивести зайву рідину з організму. Розтягування ефективно збільшує амплітуду рухів. Це відчувається при зменшенні болю в м’язах, організм буде відновлюватися швидше навіть після інтенсивних навантажень.

Пілатес – це система вправ, призначена для реабілітації після травм. Автор визначив його як повну координацію між тілом, розумом і духом. Основні переваги: зниження нервового напруження і рівня стресу, швидке скидання зайвих кілограмів, тренування м’язової гнучкості і зміцнення, зміцнення хребта, зменшення болю в попереку і прояви остеохондрозу.

Суглобова гімнастика – це комплекс вправ, спрямованих на відновлення функціональності суглобів і зміцнення м’язів.

SmartFitMix – це грамотне поєднання аеробних, силових і функціональних елементів тренувань, вправ для рівноваги і роботи ніг. Стопа є невід’ємною частиною нервової системи з великою кількістю нервових закінчень і біологічно активних точок. Здорові ноги є ключем до здорового хребта і всього тіла. Вони повинні піддаватися грамотному навантаженню і грамотному розслабленню.

Функціональні силові тренування – це поєднання сили і кардіонавантаження в одному тренуванні, яке дозволяє домогтися збільшення функціональної міцності вашого організму. Абсолютно всі поверхневі м’язи опрацьовуються. Глибокі м’язи відробляються за допомогою вправ балансу. Робота з глибокими м’язами підвищує стійкість суглобів і хребта і значно знижує ризик травмування. Також вправи балансу зміцнюють вестибулярний апарат, покращують координацію рухів, підвищують концентрацію уваги, здатність концентруватися.

Реєстрація на пробне заняття здійснюється за телефоном: +38 (067) 631 52 48

Call Now Button