Еліна Подільська
Сучасні танці

elina-podolskaya-600

Стилі — Jazz-Funk, Slow, Disco, Dancehall
постановка шоу-номерів;

Танцювальний досвід – 30 років;

Досвід коучингу – 20 років;

Досягнення:

Фіналістка та призер Всеукраїнських змагань із сучасних танців, бронзовий призер відкритого чемпіонату Німеччини з сучасних танців, фіналістка Кубка Миру.

Мої учні чемпіони світу у категоріях: Disco freesyle, Dance show, Slow. багаторазові чемпіони України у категоріях Disco, Slow, Disco freesyle, Jazz-Funk. Багато нагород з різних фестивалів.

Відвідувала багаторазово різні майстер-класи з визначними тренерами.

Мета занять: знайти індивідуальний підхід до кожної дитини і розкрити свій танцювальний талант.

Про мене:

Танці – це моє життя!!! Це не робота для мене, це мій спосіб життя. У мене є особливий підхід до підготовки моїх учнів. Будь-яку дитину можна навчити танцювати, головне знайти її сильні сторони і зосередитися на них.

Завдяки моїй методології викладання, мої учні багато разів були чемпіонами світу в різних сучасних танцювальних стилях танцю. Я відкриваю в кожній дитині його талант і підвищую його самооцінку. Я лідер у житті і навчаю своїх студентів, як досягти своїх цілей.

Немає не талановитих дітей – є вчителі, які не можуть знайти підхід до дитини. Всі діти різні, і я знаходжу ключ до кожної дитини. Я можу розкрити і знайти таланти вашої дитини і зробити її переможцем і чемпіоном. Ваша дитина заслуговує на краще. Я чекаю на вас і ваших дітей.

Запис та докладна інформація за тел. +38 (067) 631 52 48

Call Now Button