Анна Степаненко
Розумний фітнес

Screenshot_2021-11-09-21-49-42-284_com.facebook.katana

Я – тренер розумного фітнесу.

Танцюю та займаюся різними видами спорту 40 років, викладаю танці та фітнес-26.
Яскрава та цілеспрямована, глибока та талановита. Професіонал, який знає і любить свою справу! Продовжую постійно розвиватися, вивчати нові напрямки та відкриття у сфері фітнесу, фізичної реабілітації та психотерапії. І всі ці знання на своїх тренуваннях роблю для вас цікавими, доступними та результативними.

Чому розумний фітнес для мене неподільний з реабілітацією та психотерапією? Тому що в людині все взаємопов’язано! Тіло- це не просто окрема даність, яку потрібно “тут накачати, а тут схуднути”. Такий підхід завжди на шкоду фізичному та психічному здоров’ю. Наш організм-цілісна гарна система, де все впливає на все. І ми вчимося під час тренувань, окрім грамотної роботи з тілом, знайомитися з усією цією системою, знайомитися з собою та своїми можливостями та впливати на них.

Важливий та цінний для мене результат – це ваше гарне самопочуття! Це відсутність болю, багато енергії і радості, гарна постава, м’язи в тонусі, хода, що літає, і палаючі очі, навіть якщо не всі кілограми поки що пішли!

Запис та докладна інформація за тел. +38 (067) 631 52 48

Call Now Button